Generic selectors
Exact matches only
عنوان مقالات
محتوای مقالات
Post Type Selectors
عنوان درس ها
عنوان دوره ها
متن دوره ها
صفحه اصلی دوره بازکردن همه

10-از شوهرم چطور پول بگیرم؟

متن

بسم الله الرحمن الرحیم
کارشناس: استاد شمس
عنوان: از شوهرم چطور پول بگیرم؟

یکی از مسائلی که برای خانم ها پیش می آید، این است که چطور پول از شوهر بگیرند و نیازهای مالی شان را چگونه تأمین کنند؟
دلایل مختلفی وجود دارد که بعضی از آقایان دوست ندارند به همسرشان پول بدهند و یا احساس می کنند که این پول دادن به این معناست که ممکن است خانم از آنها مستقل بشود و حمایت عاطفی همسر را از دست بدهند. یک دلیل دیگر این است که آقایان بترسند که همسرشان ولخرج باشد و پول آنها را در این وضعیت اقتصادی اسراف کند…
گذشته از اینکه علت همسر ما چرا به ما پول توجیبی نمی دهد بیاییم یک راهکارهایی را خودمان یاد بگیریم و با ترفندها و سیاست هایی بتوانیم از همسرمان پول توجیبی بگیریم.
یکی از این راهکارها این است:
وقتی همسرتان به شما یک موقعی محبتی می کند حتما از او تقدیر و تشکر کنید.
با یک حرکات های عاقلانه ای نشان بدهید که چقدر حواستان به زندگی و درآمدهای زندگی است و اجازه نمی دهید که پول شوهرتان هدر برود.
مشورت کنید با او، وقتی می خواهید یک چیزی بخرید که خارج از عرف است حتما نظر همسرتان را هم بپرسید.
لذت خریدهایتان را با همسرتان به اشتراک بگذارید. اگر چیزی می خرید در کابینت و کمد پنهان نکنید، بلکه بازخوردش را به همسرتان بگویید تا خستگی از تن او بیرون برود.
یک موقعی اجازه بدهید که همسرتان هم مستقل خرید کند، تشویق کنید که این کار را بکند. این حس استقلال در خرید را وقتی به همسرتان بدهید او هم می تواند شما را درک کند که شما هم بعد از اینکه بصورت مستقل برای خودتان خرید می کنید یا پول توجیبی دارید چطور می توانید این لذت را بهره برداری کنید.
وقتی همسرتان احساس لذت از خرج کردن و استقلال مالی در خرید درک کند می تواند این احساس در شما را هم درک کند. بنابراین خیلی آسان شما می توانید با یک اخلاق و مرام خوش و دلسوزانه و محترمانه حمایت همسرتان را نسبت به خودتان جلب کنید.

محتوای درس
به بالای صفحه بردن